هدفگذاری: می خواهیم معیار کیفیت باشیم

پس «سالی آس» را به خاطر بسپارید

فروشگاه اینترنتی سالی آس؛ مرجع فروش بدون واسطه محصولات تازه، خوش مزه و اصیل خانگی به قیمت مناسب

 فروشگاه اینترنتی سالی آس به عنوان نوین ترین فروشگاه های اینترنتی در سطح استان قزوین، با تکیه بر سه اصل 1-کیفیت ممتاز، 2-قیمت مناسب و 3-ارسال سریع در صدد است تا بهترین روش خرید و ارسال محصولات از تولید کننده به مصرف کننده را فراهم آورد. این فروشگاه با تعداد کم محصولاتش، درصد تحقق بخشیدن به اهداف فوق است.

ما و همکارانمان در مجموعه ی سالی آس با اطلاع از شرایط خاص اقتصادی کشور در صدد هستیم تا با حاشیه ی سود کم با اتکا بر سه اصل کیفیت ممتاز، قیمت مناسب و ارسال سریع از بهترین ها باشیم. پس تمام دانش تخصصی خود در زمینه ی مدیریت دانش و بازاریابی را در کنار توان اقتصادی مان به کار گرفته ایم تا به این هدف برسیم. 

هر زمان نیاز به مشاوره، ارسال ایده، پیشنهاد همکاری و .. داشتید به ما زنگ بزنید و یا پیام بگذارید. در کمترین زمان ممکن با شما تماس می گیریم.

رضایت مشتریان ، سرمایه ماست …

ما شعار نمی دهیم و تنها درصدد فروش تنها نیستیم. پس تمام توان تخصصی خود را به کار گرفته ایم و با تیم مجرب مان با تعداد محصول کم پیش قدم شده ایم. شما به محض ورود به سایت با دنیایی از کالا رو به رو نمی‌شوید! ما تنها در زمینه ای که در آن ادعا داریم ورود کرده ایم.

تلاش می کنیم به اعتماد شما احترام بگذاریم و قدردان آن باشیم. اما چگونه؟

با قیمت اندک، کیفیت ممتاز و ارسال سریع